Covid-19 Ekspresas III: Vyriausybės darbo vertinimas

LIETUVOS GYVENTOJŲ NUOTAIKOS: VYRIAUSYBĖS IR JOS VADOVŲ DARBO VERTINIMAS

Rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija “Baltijos tyrimai” 2020 m. balandžio 28-30 d. atliko reprezentatyvią 18 m. ir vyresnių Lietuvos gyventojų apklausą „Covid-19 Ekspresas III“. Iš viso apklausti 536 gyventojai (CAWI metodu). Rezultatų paklaida neviršija 4,4 procentinių punktų.

Apklausos rezultatai parodė, kad paskutinę balandžio savaitę 64 proc. suaugusių Lietuvos gyventojų Vyriausybės darbą per karantiną vertino gerai, o 30 proc. blogai. Vyriausybės darbą karantino metu geriausiai vertina moterys, vyresni žmonės ir kaimo gyventojai.

Po šešių karantino savaičių Lietuvos gyventojai ir toliau teigiamai vertino Ministro Pirmininko S.Skvernelio (62 proc. įvertino gerai) ir Sveikatos apsaugos ministro A.Verygos (63 proc. įvertino gerai) darbą. Ir S.Skvernelio, ir A.Verygos darbo vertinimas nuo kovo pabaigos pagerėjo.

S.Skvernelio darbą geriausiai vertina moterys, vyresni nei 50 m. gyventojai, mažesnių miestų gyventojai. A.Verygos darbą taip pat geriausiai vertina moterys ir vyresni nei 50 metų gyventojai.

Pasidalinti įrašu