Covid-19 Ekspresas V: KARANTINO PABAIGA: NUOTAIKOS IR KETINIMAI

„COVID-19 EKSPRESAS V“ APKLAUSA: KARANTINO PABAIGA : GYVENTOJŲ NUOTAIKOS IR KETINIMAI

Rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija “Baltijos tyrimai” 2020 m. biželio 5-8 d. atliko penktą reprezentatyvią 18 m. ir vyresnių Lietuvos gyventojų apklausą „Covid-19 Ekspresas V“. Iš viso apklausti 539 gyventojai (CAWI metodu). Rezultatų paklaida neviršija 4,4 procentinių punktų.

Apklausos rezultatai parodė, kad sprendimui baigti karantiną pritaria septyni iš dešimties (74 proc.), o nepritaria du iš dešimties (22 proc.) gyventojų. Karantino nutraukimui pritaria visos gyventojų grupės.

Atsiradus skiepams nuo koronaviruso, skiepytis ketina 47 proc. apklaustųjų (21 proc. tikrai taip ir 26 proc. greičiau taip). 38 proc. respondentų skiepytis neketina (24 proc. greičiau ne ir 14 proc. tikrai ne). Skiepytis labiau linkę vyrai ir vyresni žmonės.

Koncertuose ar kituose pramoginiuose renginiuose artimiausiu metu ketina apsilankyti 39 proc. apklaustųjų. Dažniausiai minimi renginiai atviroje edvėje (26 proc.). Uždaroje erdvėje vykstančiuose renginiuose ketina apsilankyti 4 proc. apklaustųjų, o renginiuose tiek uždaroje, tiek atviroje erdvėje – 9 proc. apklaustųjų. Pagrindinė gyventojų grupė, ketinanti apsilankyti tokiuose renginiuose – jaunesni nei 30 metų žmonės.

Pasidalinti įrašu